Проститутки Киева , Карина (Березняки)

отзывов: 190
проститутки с мамбы

фото проститутки

КаринкО
Тел. (096)206-34-35
http://www.mamba.ru/mb1133574950
Это у нас типо Каринка , ( фото проститутки реальное ) напарница или незнаю как будет правильно назвать, наверное сотоварка , вобщем трудится дамочка вместе с Лолой и Настей на одной жилплощади ( в Днепровском районе ) и на одном номере . Насколько их можно назвать миниконторой не знаю . Пиарятся на мамбе . По цене просют 600 грн. в жопу недают . Отзыв по проститутке ниже аффтар UZверь . для поисковиков пару строк : шлюхи с Березняков , проститутки Киева за 600 грн.

Навідався і я в цей мінікооператим «Красная большевічка» на Бучми 5/1. Всі курви висять на мамбі під своїми фото, з однаковою програмою і прайсом. Кажуть шо самі скучкувались, але впевнений шо кантора, зі своєю кришою тільки без диспетчера, принаймні так показалось. Зустріли привітно, запропонува вибрати курву. Взяв Каріну. Дале великий чистий рашник і провели в ванну, де з помивочних я міг наблюдати і в результаті користуватись тільки шампунем.
По курві:
Тонконожка але зовсім не відповідає мому смаку. Тіло якесь зовсім не жіночне, квадратні бедра, сколіоз і відсутність сісі. Лице на троїчку. Піся комфортна, не вузька і не широка. Вибрита але явно не сьогодні зранку.
По процесу:
Обмазала маслом і почала з масажу. Слабенькоо але як безкоштовна доп опция пайдьот. Піднчла подрочуванням змазавши перед цим мене і мудя повністю і натянула хімзащіту. Я трохи стрімаюсь масла на муді і гандонів бо був неприємний досвід коли він в результаті злітав, тому камради будьте обережні. Трохи посмоктала, непогано але відсос в гандоні для мене не відсос, тому відразу перейшли до класики. Видерлась на верх і поскакали. Рухи трохи механічні, без вогника, темп тримає. Но через сеипучий диван прийшлось змінити позу. В прлцесі курва змокріла, включила легкий аналог. Трохи покрутив, поставив в позу бобра і присьрелив. Гандон знімала сама. Трохи полежали, масаж і знову в бой. На другу палку пішло більше часу но прлцес і результат однаеовий. Потім в душ і офідерзейн.
Цифри:
ТТХ — 4- (поставив би 3, але тут таким гоблінам чітвірки ставлять шо в мене рука дрогнула)
МН — 4 (не погано, якби без гандона поставив би з плюсом)
КС — 4- активно но не воазила
ШГ — опція недоступна навіть за доплату
БІ — ніхт
Відношення — 5
ЦВ — 600 наревно відповідає риночній
Піду ше — навряд
Рекомендації — піти можна але гурманам там нема шо робити.
Якось так.

1 комментарий к записи “Проститутки Киева , Карина (Березняки)”

Оставить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

intimgirls.net
Мета
Ссылки по теме